Çalışma Saatlerimiz : 09:00 - 24:00
info@isitmecihazidunyasi.com
Bize Ulaşın : 0212.283 30 13

Haseki İşitme Cihazları

section

HİZMETLERİMİZ

İşitme Kaybı Nedir ?
Dogumdan sonra veya doguştan kulak/veya İşitme yollarının herhangi bir bölümünde meydana gelen patolojiler den dolayı çevremizdeki seslerin algılanmamasına denir.
İşitme kaybı yetişkinlerde konuşma ve anlama kabiliyetlerini bozmakla birlikte hayatmızda bir çok iletişim engeline sebebiyet vermektedir.
Her işitme kaybı özel bir ilgi ister. Bu tüm toplum inançlarımızdan biridir ve her işitme cihazı uygunluğunu, hayat değiştiren bir fırsat olarak görme sebebimiz budur. Sahip olduğumuz Siemens İşitme cihazı ve Signia işitme cihazı ağımız da bu felsefeyi paylaşmaktadır ve tüm işitme cihazları size en iyi işitme çözümlerini sunma misyonuna sahiptir. İster bir çocuğun kahkahasını ister tenis kortundaki bir topun sesini duymak isteyin, sizin için uygun olan işitme cihazını bulmanıza yardımcı olacağız. 

İşitme Cihazı Fiyatları,tüm ürünlerde oldugu gibi uygun fiyat avantajı firmamızın temel prensibidir.Bu dogrultuda sizlere sundugumuz ürünleri bütçeniz uygun olarak devlet yardımı ile saglamaktayız.

İşitme cihaz markaları,şu anda bünyemizde piyasanın en kaliteli Siemens ve Signia markalarının ürünlerini sunmaktayız.Bu ürünler %90 kullanım agıyla gerçekten tam bir fiyat performans ürünüdür.Uzun süreli sorunsuz kullanım için Siemens işitme Cihazı veya Signia İşitme Cihazını tercih etmeniz önerilir.

Tüm işitme kaybı,işitme cihazı,işitme cihazı fiyatları,siemens işitme cihazı,signia işitme cihazı ve bir çok bilgi için bizleri arayabilirsiniz.İletişim için tıklayınız.

 

Haseki işitme cihazları merkezi olarak;

- İşitme cihazları satış ve uygulaması

- Her marka model işitme cihazı tamir ve bakımı

- İşitme testleri

- Kulak kalıpları

- İşitme cihazı pil ve aksesuarları Hizmetleri verilmektedir.